Іспанія вилетіла з Мундіалю: збірна Марокко сенсаційно вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2022

20:07, 6 грудня 2022
Доля путівки до чвертьфіналу вирішилась у серії пенальті.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Збірна Іспанії у серії пенальті поступилася національній команді Марокко у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу у Катарі.

Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0. Не змогли команди влучити у ворота один одного і в овертаймі.

А ось у серії точнішими були гравці африканської збірної — 3:0.

Таким чином, збірна Марокко вперше виходить до 1/4 фіналу ЧС. Суперником команди стане переможець матчу Португалія – Швейцарія. Чвертьфінальний матч відбудеться 10 грудня.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ