Ярема Ляля Василівна

Ярема Ляля Василівна

Суддя Шевченківського районного суду Чернівців — кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду Верховного Суду

 

Бал за результатами тестування — 90 з 90 можливих. Перше місце у рейтингу до ККС ВС.

 

Біографія

Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича. У 1987–1993 рр. працювала діловодом, секретарем Першотравневого народного суду Чернівців, у 1993–2001 — секретарем судових засідань Ленінського районного суду Чернівців, до 2008 р. — помічником голови Ленінського (Шевченківського) райсуду Чернівців. З 2008 р. — суддя цього суду.

Проходить кваліфікаційне оцінювання, результати письмового тестування — 90 балів.

 

Родинні зв’язки

Чоловік Ярема Сергій Володимирович — приватний підприємець, доцент кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Мають сина (студент ЧНУ) та дочку. Батьки — пенсіонери.

 

Декларація

Має у спільній власності квартиру в Чернівцях 54,20 кв. м та право користування квартирою 110,1 кв. м (договір позики нерухомого майна від власника Кривко Світлани Тодорівни). У чоловіка квартира 44,60 кв. м у Чернівцях у спільній власності, а також кафетерій площею 195,50 кв. м та торгово-адміністративні приміщення 346,30 кв. м. Має право користування нежитловим приміщенням 49,7 кв. м у Чернівцях за договором позички від Василинчук Ірини Василівни та торгове місце 13,73 кв. м від ТзОВ «Ринок Головний».

У чоловіка є авто Opel Vivaro 2009 р. в. За 2017 р. від підприємництва він заробив 797 009 грн.
Суддя за 2017 р. отримала заробітну плату
322 544 грн, тобто приблизно 27 тис. грн. на місяць.

 

Рекомендації

Голова Чернівецького апеляційного суду Валерій Марчук та суддя Віталій Марчак, голова Шевченківського районного суду Чернівців Петро Мамчин, секретар судової палати з розгляду кримінальних справ Чернівецького апеляційного суду Онуфрій Колотило.

 

Мотивація

«Оцінюючи власні особисті якості, такі як порядність, виваженість, стресостійкість, відповідальність, неконфліктність, бажання постійного самовдосконалення, глибоко переконана, що використовуючи значний професійний досвід та величезну наснагу, зможу забезпечити доступність суду, оперативність розгляду справ, єдність судової влади та судової практики».

 

Суддівство

Слухає непрості справи, у т. ч. кримінальні. Зокрема, щодо торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації (про це повідомляв чернівецький портал «Все місто» у 2013 р., http://www.vsemisto.info/gospodarstvo/1393-chernovcah-zasudili-grupu-sutenerov); про повернення материнських прав молодій жінці, яка покинула своє немовля у церкві (стаття на порталі «Молодий Буковинець» у 2009 р., https://molbuk.ua/vnomer/suspilstvo/20869-pidkinutu-ditinu-povernut-materi.html); за позовом головного лікаря міського пологового будинку Дмитра Манчуленка до місцевих ЗМІ про захист честі і гідності (http://mtrk.com.ua/news/27594-------1------.html_ ). Також вказала справу, де під час проведення оперативних закупок особа за гроші забувала таблетки, що містили у складі наркотичний засіб. У цій справ працівники міліції та особа (агент), яка діяла по їх вказівці, здійснили вплив на особу, щоб підбурити її до вчинення злочину. «Обов’язок довести відсутність підбурювання до вчинення злочину покладається на обвинувачення. При цьому суд надав належну оцінку доказам, застосував практику ЄСПЛ», — зазначила суддя.

 

*попереднє прізвище — Драпака

Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Сегодня день рождения празднуют
  • Інна Калугіна
    Інна Калугіна
    суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
  • Микола Місечко
    Микола Місечко
    суддя Оболонського районного суду міста Києва