ВККН анулювала свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю низці осіб з Донецької, Запорізької та Херсонської областей

10:52, 22 березня 2023
Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату було прийнято рішення про анулювання 17 свідоцтв.
ВККН анулювала свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю низці осіб з Донецької, Запорізької та Херсонської областей
Джерело фото: stroyobzor.ua

13 березня відбулось засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, на якому були розглянуті подання Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про анулювання свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю, виданих нотаріусам Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

«Деякі нотаріуси України під час збройної агресії російської федерації вчинили дії, спрямовані на отримання права на здійснення нотаріальної діяльності за російським законодавством та в подальшому були наділені повноваженнями нотаріусів російської федерації на тимчасово окупованій території України», - сказано у повідомленні Мін’юсту.

Так, Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату було прийнято рішення про анулювання 17 свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю низці осіб.

«Відповідно за вчинення нотаріусами України протиправних дій на тимчасово окупованих територіях та порушення Правил професійної етики нотаріусів України, затверджених Міністерством юстиції, Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату прийнято рішення про анулювання 17 свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю таким особам:

Бодягіній І.І., Кудлаєву О.О., Гічкіну А.В., Луценко С.І., Куркчи Г.І., Пятовському О.О., Яценку О.М., Стребковій Н.В., Умурзакову М.А., Желєзняку С.В., Карпенку О.Г., Бєднову О.А., Постол Н.Г., Мозгіній О.П., Косенкову В.М., Сєдовій (Бєдновій) Н.В., Зиріній О.Ю.», - пишуть у Міністерстві юстиції України.

Рішення Комісії та накази Міністерства юстиції України про анулювання свідоцтв нотаріусам розміщені на вебсайті Мін’юсту за посиланням – тут.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Пленум ВС обирає нового голову Верховного Суду, онлайн-трансляція
Пленум ВС обирає нового голову Верховного Суду, онлайн-трансляція
Сьогодні день народження святкують
 • Віта Бондарчук
  Віта Бондарчук
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Сергій Головатий
  Сергій Головатий
  виконувач обов’язків Голови Конституційного Суду України
 • Олена Заічко
  Олена Заічко
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Віктор Пророк
  Віктор Пророк
  суддя Верховного Суду у Касаційному цивільному суді