У Вищій раді правосуддя розподілено 8876 скарг щодо дисциплінарного проступку судді

17:01, 24 листопада 2023
У ВРП наголосили, що здійснюється об’єднання скарг різних заявників стосовно одного й того самого судді чи скарг стосовно суддів різних судових інстанцій, які здійснювали судочинство в одній справі.
У Вищій раді правосуддя розподілено 8876 скарг щодо дисциплінарного проступку судді
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Секретаріат Вищої ради правосуддя послідовно здійснює авторозподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді, повідомляється на сайті ВРП. 

Як відомо, з 1 листопада відновлено розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.

У ВРП зазначають, що з моменту відновлення авторозподілу – з 1-го по 24-те листопада розподілено 8339 старих справ, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 2225.

З 1 по 24 листопада також розподілено 537 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 148.

"У процесі авторозподілу здійснюється об’єднання скарг  різних заявників стосовно одного й того самого судді чи скарг стосовно суддів різних судових інстанцій, які здійснювали судочинство в одній судовій справі. Окремі справи можуть містити 15-20 проваджень, які потребують об’єднання.  Тож цей кропіткий процес потребує більше часу", - йдеться у повідомленні ВРП.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя визначила, як буде розподіляти та розглядати скарги на суддів. 

ВРП визначила критерії пріоритетності розгляду дисциплінарних скарг. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Telegram канал Sud.ua
XX з’їзд суддів України – онлайн-трансляція – день перший
Головне про суд