Українським судам можна довіряти, і я повідомлю про це інвесторам, — посол Австрії

11:34, 28 вересня 2017
Посол Австрії Герміне Поппеллер повідомила, що Відень співпрацюватиме з Києвом, але Австрія не банк, який дає гроші.
Українським судам можна довіряти, і я повідомлю про це інвесторам, — посол Австрії
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

На конференції «Австрійська і українська адміністративна юстиція: порівняльні аспекти», яка проходить у четвер, 28 вересня, в Києві беруть участь представники української та австрійської судової влади.

Надзвичайний і повноважний посол Австрійської республіки Герміне Поппеллер зазначила: їй дуже приємно бачити, що судова система України проходить глибоку і повну реформу.

Вона впевнена, що судова реформа — це складний процес, а добре функціонуюча система судів — основа демократії.

Герміне Поппеллер також назвала адміністративні суди сторожовими, які стежать за тим, щоб адмінпроцедури виконувалися належним чином.

Також вона додала, що повідомить інвесторам про надійність судової системи України.

«Угода про асоціацію з ЄС діє як напрям реформ і вимагає адаптації стандартів. Нам треба мати спільне розуміння і загальні цінності. Я буду інформувати потенційних інвесторів з Австрії, які цікавилися, чи можна довіряти судовій системі України. Раніше вони часто були розчаровані відсутністю належним чином працюючої системи в Україні. Зараз я можу проінформувати їх про позитивні зрушення. Реформи в Україні відбуваються належним чином. Ми підтримуємо, і європейські інститути підтримують це реформування», — заявила Герміне Поппеллер.

Також посол була здивована, як багато колег-австрійців присутні на даному форумі.

«Ми визнаємо важливість підходу до системи юстиції, а адміністративна система правосуддя — це один з напрямків ОБСЄ. Незалежний суд — головна мета просування всіх реформ в країні. Головне завдання реформ — відновлення довіри до судової системи всіх громадян. Дуже добре, що відбуваються такі заходи. Вони дозволяють поділитися досвідом між нашими країнами. Ми дуже раді дати певну підтримку і поділитися особистим досвідом. Хочу підкреслити, ми будемо співпрацювати з Україною, але ми не банк, який дає гроші. Ми поділимося своїм досвідом з Україною і допоможемо всім, чим зможемо, для незалежності судової системи», — додала посол.

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Коломієць
    Наталія Коломієць
    суддя Херсонського апеляційного суду
  • Андрій Коротких
    Андрій Коротких
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду