У Києві провели нічні рейди із ліквідації наслідків стихійної торгівлі, фото

04:00, 7 августа 2021
Найчастіше «сезонка» розміщується у найбільш прохідних місцях: на зупинках, біля входів у метро, в підземних переходах, біля вокзалів.
У Києві провели нічні рейди із ліквідації наслідків стихійної торгівлі, фото
Джерело фото: КМДА
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Контрольні виїзди із ліквідації осередків незаконної стихійної торгівлі за участю поліції, інспекторів благоустрою, демонтажних бригад, представників районів та Муніципальної варти у столиці тривають постійно. Сьогодні такі рейди провели вночі в усіх районах столиці на 130 локаціях. Про це інформує КМДА.

Працівники комунальних служб за кілька годин прибрали з вулиць 450 кубометрів сміття після торговців. Повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

 «Кияни масово скаржаться на стихійну сезонну торгівлю, яка захаращує проходи, псує благоустрій, створює антисанітарію та заважає пішоходам. Торговці овочами та фруктами часто залишають палети, картонні коробки, зіпсовані залишки нереалізованої продукції. Сьогодні під час нічного рейду комунальні працівники очистили місто від 450 кубометрів сміття після незаконної торгівлі. Було задіяно півтисячі працівників та майже 200 одиниць техніки комунальних служб міста. Такі рейди ми будемо проводити на постійній основі. Місто має бути чистим», – зазначив Тимур Ткаченко.

Враховуючи скарги жителів на незаконну діяльність «підприємців», демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» щодня прибирають з тротуарів та підземних переходів столи, ятки, парасолі та інше приладдя для сезонної торгівлі, яке розміщене без жодної дозвільної документації.

Лише за липень за дорученням Департаменту міського благоустрою фахівці демонтували понад 400 локацій незаконної сезонної торгівлі у різних районах столиці.

Найчастіше «сезонка» розміщується у найбільш прохідних місцях: на зупинках, біля входів у метро, в підземних переходах, біля вокзалів. Це псує благоустрій міста та забирає життєвий простір у містян. Нерідко торгівля ведеться «із землі», продавці не мають жодних медичних обстежень та документів на продукцію, не видають чеків та не сплачують податки до бюджету міста.

Нагадаємо, що згідно з ст. 160 Адміністративного кодексу Україну торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собою штраф від 102 до 255 грн. За викидання сміття у непризначеному місці згідно з ст. 152 Адміністративного кодексу передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 340 до 1700 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Олена Малєєва
    Олена Малєєва
    суддя Господарського суду Івано-Франківської області
  • Богдан Мичка
    Богдан Мичка
    заступник голови Сихівського районного суду м. Львова
  • Алла Олійник
    Алла Олійник
    суддя Конституційного Суду України
  • Інна Скрипка
    Інна Скрипка
    суддя Київського окружного адміністративного суду
  • Семен Кривонос
    Семен Кривонос
    директор Національного антикорупційного бюро