Формування окладів для службовців місцевого самоврядування «ІІІ» категорії становитиме у розмірі від 2 до 8 прожиткових мінімумів, у «ІІ» категорії - на 30% більшої, а у «І» - у 2-5 разів більшої за «ІІІ». Про це йдеться у законопроекті «Про службу в органах місцевого самоврядування», який вніс до парламенту Кабінет Міністрів України.
Законопроектом передбачено, що основна заробітна плата складається з посадового окладу; надбавки за вислугу років, надбавки за ранг службовця місцевого самоврядування, премії та компенсації за додаткове навантаження; допомоги до щорічної основної відпустки, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та інших заохочувальних і компенсаційних виплат.
При цьому розмір мінімального посадового окладу для категорії «ІІІ» не може бути меншим двох та більшим восьми прожиткових мінімумів. У службовців категорії «ІІ» оклад має бути на 30% більшим, ніж у категорії «ІІІ». У свою чергу у категорії «І» оклад має бути у 2 рази більшим за «ІІІ», але не більше ніж у 5 разів.
Надбавка за вислугу років встановлюється на рівні 3% посадового окладу за кожний рік стажу, але не більше 50% посадового окладу.
Розмір місячної премії не може перевищувати 30% посадового окладу.
Розмір квартальної – не більше 90% посадового окладу.
Раніше голова НАДС Наталія Алюшина повідомила деталі реформування оплати праці державних службовців.
Раніше «Судово-юридична газета» писала, що парламенту пропонують змінити умови навчання лікарів.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.