Уряд дозволив реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку всіх авто через ЦНАП

20:42, 17 мая 2022
Кабмін передбачив можливість здійснення реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку всіх (а не лише нових) колісних транспортних засобів через центри надання адміністративних послуг.
Уряд дозволив реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку всіх авто через ЦНАП
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

17 травня відбулося засідання Кабміну, на якому було ухвалене рішення стосовно впровадження можливості здійснення реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку всіх (а не лише нових) колісних транспортних засобів через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це повідомив представник КМУ в парламенті Тарас Мельничук.

Сам текст постанови буде опубліковано незабаром.

Також КМУ ухвалив рішення про звільнення до кінця 2022 року від орендної плати за договорами оренди державного і комунального майна, чинними на 24 лютого 2022 р., наступних орендарів:

- фізичних осіб та ФОпів, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану; 

- які використовують майно, розташоване в адміністративно-територіальних одиницях, в межах яких припиняється доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, в умовах воєнного стану.

До 30 вересня 2022 року звільнено від орендної плати орендарів, які використовують державне майно:

- на територіях Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Запорізької, Миколаївської областей і міста Києва;

- в закладах культури і освіти, якщо об'єкт оренди було передано в оренду на погодинній основі.

 До 30 травня 2022 року звільнено від орендної плати орендарів, які використовують державне майно на територіях Кіровоградської, Дніпропетровської, Житомирської, Одеської областей.

 Продовжено дію договорів оренди державного та комунального майна, строк дії яких завершується у період дії воєнного стану, на період дії воєнного стану та чотири місяці з дати його припинення чи скасування тощо.

 Окрім того, 17 травня:

  • Схвалено проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у використанні інформації про тих, хто подорожує». Ратифікація Угоди дозволить впровадити кращі світові практики із застосування превентивних заходів щодо недопущення в’їзду осіб, які можуть завдати шкоду національній безпеці України, та створить умови для підвищення ефективності боротьби з тероризмом і транснаціональною злочинністю.
  • Затверджено Угоду між Кабінетом Міністрів та Урядом Італійської Республіки про поліцейське співробітництво. Угодою визначаються сфери, форми та порядок співробітництва між Національною поліцією України та Департаментом публічної безпеки МВС Італійської Республіки з метою запобігання, виявлення та припинення кримінальних правопорушень.
  • Визнано такою, що втратила чинність Постанову КМУ від 01.03.2021 № 178 «Деякі питання функціонування Електронної бази даних списку очікування на проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Втрата чинності зумовлена тим, що подальше функціонування Програмного забезпечення як окремого модуля втратило актуальність зі стартом п’ятого етапу загальнонаціональної кампанії вакцинації від COVID-19, що передбачає вакцинацію всіх бажаючих.
  • Визнано, у відповідності до положень Закону № 1962-IX від 15 грудня 2021, такою, що втратила чинність Постанову КМУ від 24.11.2021 № 1229 «Деякі питання функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров’я».
  • Доповнено Список громадян України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту у роки Другої світової війни та удостоєні Ізраїльським інститутом катастрофи і героїзму національного меморіалу Катастрофи (Голокосту) і Героїзму «Яд ва-Шем» звання Праведника народів світу або Єврейською Радою України - звання Праведника України чи Праведника Бабиного Яру, 7 особами з призначенням їм довічних державних стипендій.
  • Передбачено здійснення державних зовнішніх запозичень у 2022 році шляхом залучення кредиту від Кредитної установи для відбудови (KfW) та затверджено Основні умови їх здійснення. Визначено, що зовнішні державні запозичення буде здійснено на загальну суму, що не перевищує 150 млн євро.
  • Передбачено можливість отримання довідки про взяття на облік ВПО у паперовій формі при подачі заяви в електронній формі через Портал Дія.
  • Передбачено, що Міністерство культури та інформаційної політики України за погодженням із Національним банком має забезпечити відкриття поточного рахунка для надходження коштів у національній та іноземній валюті від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки, які будуть використовуватися для задоволення потреб культури, мистецтв, креативних індустрій, охорони і збереження культурної спадщини, культурних цінностей, підтримки медіа. Затверджено Порядок використання коштів з зазначеного рахунку.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Сидор
    Наталія Сидор
    суддя Львівського окружного адміністративного суду