Соцмережі коментують затверджені правила поведінки працівника суду: від лексики до зовнішнього вигляду

13:02, 13 января 2021
Є вимоги і про зовнішній вигляд працівника апарату суду.
Соцмережі коментують затверджені правила поведінки працівника суду: від лексики до зовнішнього вигляду

Як повідомляла «Судово-юридична газета» Рада суддів України затвердила Правила поведінки працівника суду, які є доповненням до трудового договору (контракту) та посадової інструкції.

Зокрема, в Правилах зазначено, що працівник апарату суду повинен з повагою ставитися до відвідувачів суду і колег, інших осіб, які виконують обов'язки в суді. У тому числі, це стосується культури телефонних розмов.

У разі емоційної критики або образ з боку відвідувачів суду, працівник апарату суду повинен проявляти стриманість, зазначити про неприйнятність такої поведінки і необхідність дотримання порядку в суді і загальних норм ввічливого спілкування. Він повинен бути привітним, чемним і доброзичливим, спілкуватися рівним, спокійним тоном голосу, уникати надмірної жестикуляції.

Є вимоги і про зовнішній вигляд: працівник апарату суду повинен бути охайним, дотримуватися ділового стилю в одязі, носити на видному місці бейдж із зазначенням прізвища, імені, по батькові та посади.

Крім того, співробітники судів не можуть вживати невідповідну діловому стилю лексику. Варто зазначити, що працівник апарату суду повинен поводитися належним чином і поза виконанням службових або посадових обов'язків.

Користувачі соцмереж відреагували на вказані Правила.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Фаловская
    Ирина Фаловская
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...