Стало відомо, як повідомити ДПС про оскарження її рішень. Про це повідомляє пресцентр Державної податкової служби у Хмельницькій області.
Відповідно до п. 56.5 ПКУ платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов’язаний письмово або в електронній формі засобами електронного зв’язку (з дотриманням вимог, визначених п. 42.4 ПКУ) повідомляти контролюючий орган, яким визначено суму грошового зобов’язання або прийнято інше рішення, про оскарження його податкового повідомлення-рішення або будь-якого іншого рішення.
Платники податків, які подають звітність в електронній формі та/або пройшли електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, можуть здійснювати листування з контролюючими органами засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22.05.2003 р. №851-ІV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05.10.2017 р. №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (абзац 1 п. 42.4 ПКУ).
При цьому платник повідомляє контролюючий орган щодо оскарження податкового повідомлення-рішення або будь-якого іншого рішення в довільній формі.
Раніше «Судово-юридична газета» писала, чи може нульова декларація бути використана для перевірок та розслідувань.
Також ми розповідали, чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку роялті.
Додамо, які штрафні санкції можуть застосовуватися під час карантину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.