У небі над вулканами на Гаваях з’явилися незвичні хмари у формі НЛО: фото

07:46, 17 березня 2023
Хмари сфотографували з обсерваторії, яка розташована поблизу вершини Мауна-Кеа, сплячого вулкана.
У небі над вулканами на Гаваях з’явилися незвичні хмари у формі НЛО: фото

В небі над вулканами Мауна-Кеа і Мауна-Лоа на Гаваях спостерігачі побачили незвичні хмари у формі НЛО. Про це повідомляє Space.com.

Хмари сфотографували з обсерваторії В. М. Кека, яка розташована поблизу вершини Мауна-Кеа, сплячого вулкана. На фотографіях видно лінзоподібні хмари, які нагадують тарілки, що літають у небі.

«Сьогодні ми помітили кілька НЛО! Точніше, їхніх двійників. Погляньте на ці приголомшливі фотографії, зроблені кількома співробітниками обсерваторії Кека, які зафіксували літаючі лінзоподібні хмари у формі тарілки, що ширяють поблизу Маунакеа і Мауна-Лоа. Ви теж їх бачили?» — зазначила обсерваторія Кека.

Хоча лінзоподібні хмари досить поширені над західною зоною материкової частини Сполучених Штатів через Скелясті гори, вони відносно рідкісні на Гаваях, згідно з даними Національної метеорологічної служби.

Незвичайні хмари утворилися поблизу Мауна-Лоа і Мауна-Кеа на висоті понад 3 960 метрів через сильні вітри, які проносяться над вершинами вулканів і навколо них, створюючи хвилі в атмосфері з підвітряного боку від обох вершин.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Вища рада правосуддя призначає членів ВККС, онлайн-трансляція
Вища рада правосуддя призначає членів ВККС, онлайн-трансляція
Сьогодні день народження святкують
 • Едуард Іванов
  Едуард Іванов
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Олег Новіков
  Олег Новіков
  суддя Черкаського апеляційного суду
 • Олег Тимошенко
  Олег Тимошенко
  заступник голови Північно-західного апеляційного господарського суду