Названі зміни для вчителів англійської мови: чого чекати учням

17:00, 26 октября 2020
Більше 3 000 вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю.
Названі зміни для вчителів англійської мови: чого чекати учням

Міністерство освіти і науки України (МОН) та Британська Рада в Україні розпочали наступний етап професійного розвитку вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), головною метою якого є забезпечення наступності та сталості у навчанні іноземних мов відповідно до Концепції «Нова українська школа». Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Протягом шести місяців більше 3 000 вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю, яку запропонувала нам Британська Рада в Україні. Двісті тренерів, які у 2018-2019 рр. успішно провели навчання вчителів початкової школи, тепер навчатимуть вчителів 5-9 класів у дистанційному форматі із використанням сучасних інформаційних технологій», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Зокрема, модель передбачає такі компоненти:

Теоритичний – навчання вчителів на онлайн-курсі «Навчання англійської мови у новому контексті: базова середня освіта». Курс складається з 5 модулів та охоплює такі теми:

- розуміння учнів, їхніх потреб та навчальних уподобань; 

- планування уроків для досягнення конкретних обов’язкових результатів навчання; 

- оцінювання учнів;

- ключові вміння 21-го століття; 

- ефективне управління діяльністю на уроці.

Практичний – опанування ресурсів платформи Online Teacher Community, участь у дискусіях, форумах, семінарах-практикумах та застосування набутих знань та умінь у класі. Кожен вчитель матиме на онлайн-платформі власне портфоліо.

Тренери проводитимуть для вчителів на платформі Online Teacher Community кожного місяця з листопада 2020 р. до березня 2021 р. семінари-практикуми. Метою застосування саме такого формату є зворотній зв’язок, обмін досвідом та моделювання різних ситуацій. За підтримки тренерів вчителі опанують комунікативні методи, застосовуватимуть набуті знання й уміння у власній практиці навчання, аналізуючи власну діяльність і діяльність учнів.

Для вчителів англійської мови базової школи зібрані матеріали за такими напрямами: «Розуміння учнів», «Мотивація учнів», «Планування уроків у новому контексті», «Управління процесом учіння», «Дистанційне навчання», «Ключові уміння 21-го століття», «Оцінювання для учіння». 

Після успішного виконання програми професійного розвитку в повному обсязі всі учасники отримають сертифікат МОН та Британської Ради.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
загрузка...