Кабмін визначився з днем початку навчального року

17:15, 24 июня 2022
Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року. Навчальний процес буде залежати від безпекової ситуації.
Кабмін визначився з днем початку навчального року

Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року. Відповідне рішення увалено на засіданні уряду повідомив представник Верховної Ради у Кабміні Тарас Мельничук.

«Установлено, на виконання Закону України від 19 червня 2022 р. № 2315-ІХ, під час правового режиму воєнного часу тривалість 2022/2023 навчального року з 1 вересня 2022 по 30 червня 2023», - зазначається у повідомленні.

Рішенням уряду також доручено обласним та Київській міській військовим адміністраціям спільно із засновниками закладів освіти забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», Верховна Рада 19 червня ухвалила закон, який встановлює, що час початку та завершення навчального року визначає уряд і допускає скорочення його стандартної тривалості.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин: Генпрокурор безотлагательно назначит победителя конкурса на руководителя САП
Андрей Костин: Генпрокурор безотлагательно назначит победителя конкурса на руководителя САП
Главное за день
загрузка...