Мін’юст безоплатно віддає конфіскований літак: що відомо

15:57, 1 декабря 2020
Літак був конфіскований за рішенням Суду через контрабанду цигарок.
Мін’юст безоплатно віддає конфіскований літак: що відомо
Джерело фото: wing.com.ua

Державне підприємство «СЕТАМ» разом з Міністерством юстиції України та Державною виконавчою службою безоплатно віддає нереалізоване конфісковане повітряне судно марки «АН-2». Про це повідомляє офіційний сайт Мін’юсту.

АН-2 відноситься до легких транспортних літаків та фігурує у книзі Гіннеса як літак, що випускається найдовше у світі —  майже 70 років.

Бортовий номер повітряного судна — UR- 40308.

Заводський номер —  1Г22138.

Пасажиромісткість — 12 осіб.

Довжина: 12,4 м, висота: 5,35 м, розмах крил: 18,17 м.

Максимальна злітна вага: 5250,00 кг.

Практична дальність: 900 км.

Довжина розгону: 105 м.

«Літак був конфіскований за рішенням Суду через контрабанду цигарок. Повітряне судно може стати чудовим тренажером для майбутніх пілотів у спеціалізованих навчальних закладах. До речі, це не перший літак, який було передано безоплатно. У 2017 році Кіровоградська льотна академія отримала у користування пасажирський літак ЯК-40» — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Безоплатна передача майна, яке було стягнуто на користь держави і не було реалізовано на торгах, здійснюється абсолютно прозоро за участі представників різних організацій та органів місцевого самоврядування, - наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

«З переліком майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна ознайомитися на сайті Державного підприємства СЕТАМ в розділі «Безоплатна передача». Усі, хто має право на отримання даного майна, можуть скласти відповідну заявку, яку розглядає комісія у складі представника Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, представників митниці, фіскальної служби та органів місцевого самоврядування», - повідомив заступник Міністра юстиції».

Посилання на оголошення з безоплатною передачею.

Хто може отримати нереалізоване конфісковане майно безоплатно.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що Державне підприємство «Система електронних торгів арештованим майном» провело 63 656 успішних торгів на 9,3 млрд гривень. 

Нагадуємо, «СЕТАМ» безкоштовно віддає маски та респіратори.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
В Украине будут судить по английскому праву: какую судебную реформу предлагает Кабмин
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Виктор Грищук
    Виктор Грищук
    член Высшего совета правосудия
загрузка...