Як стимулюючі тарифи вплинуть на рахунки споживачів

12:38, 31 липня 2017
Рахунки споживачів не повинні змінитися після впровадження RAB-тарифів.
Як стимулюючі тарифи вплинуть на рахунки споживачів
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

З впровадженням RAB-регулювання, так званого «стимулюючого тарифоутворення», для передачі магістральними мережами та дистрибуції електроенергії тарифи для населення не повинні змінитися. Про це повідомляє прес-центр Урядового порталу.

Кабмін наполягає, щоб нормативна база, напрацьована регулятором для встановлення RAB-тарифів, була обговорена з чиновниками і громадськістю, оскільки Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), консультації з урядом з цього приводу не проводила.

НКРЕКП — незалежний регулятор, який має право самостійно здійснювати державне регулювання, моніторинг і контроль діяльності суб'єктів господарювання в сферах енергетики і комунальних послуг. Однак всі нововведення повинні попередньо обговорюватися з чиновниками, громадськістю та учасниками ринку.

Уряд України поділяє думку щодо необхідності енергомодернізації обленерго і залучення інвестицій в розвиток електричних мереж. Це ні в якому разі не повинно робитися за рахунок українців у вигляді збільшених тарифів на електроенергію.

Нормативну базу, напрацьовану НКРЕКП для впровадження стимулюючого тарифоутворення, слід ретельно вивчити і при необхідності доопрацювати.

Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Telegram канал Sud.ua
Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Грушицький
    Андрій Грушицький
    суддя Верховного Суду у Касаційному цивільному суді
  • Алла Корніюк
    Алла Корніюк
    суддя Хмельницького апеляційного суду