Чому пити каву натщесерце шкідливо

09:50, 5 августа 2019
Кава на голодний шлунок — серйозне випробовування для організму.
Чому пити каву натщесерце шкідливо

Випита кава на голодний шлунок — серйозне випробовування для сонного організму. Беручи на себе удар першим, шлунок, як і годиться, виділяє соляну кислоту, необхідну для перероблення рідини. Навіть кілька тижнів поспіль з кавою перед сніданком дадуть про себе знати спочатку дискомфортом в шлунку, а згодом і серйозними проблемами в роботі всього організму.

У ранкові години в тілі змінюється гормональний фон — після пробудження зростає концентрація кортизолу. Гормон відповідає за стреси, увагу, пильність. Він запускає роботу багатьох органів і систем людського організму, а вживання чорної кави натщесерце притуплює цей ефект.

Користь від кави вранці теж є, але пити її потрібно не на порожній шлунок. Правильний час для насолоди улюбленим напоєм — з 9:30 до 11:30 ранку. Тоді кава принесе користь організму і додаткову енергію.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що існує безліч альтернатив, які допоможуть підбадьоритися і не завдадуть ніякої шкоди організму, на відміну від кофеїну. Експерти в області дієтології відзначають кілька продуктів, які допоможуть запустити організм вранці, зарядити вас енергією і поліпшити мозкову активність.

Також ми описували топ-7 способів побороти сонливість вранці. Така проблема знайома всім. Потрібно знати, як боротися з сонливістю, щоб вона не стала хронічною.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
За підтримки Північного апеляційного госпсуду відкрилася унікальна виставка бойових прапорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Фомин
  Игорь Фомин
  член Высшего совета правосудия
 • Егор Краснов
  Егор Краснов
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Богдана Гедз
  Богдана Гедз
  судья Зализнычного районного суда Львова
 • Сергей Каракашьян
  Сергей Каракашьян
  судья Окружного административного суда Киева
 • Вита Катющенко
  Вита Катющенко
  судья Днепровского районного суда Киева