В Україні буде створено новий навчальний заклад: деталі

18:00, 11 мая 2021
Володимир Зеленський анонсував створення навчального закладу, який готуватиме спеціалістів у галузі кібербезпеки.
В Україні буде створено новий навчальний заклад: деталі

В Україні буде створено навчальний заклад, який буде займатися підготовкою спеціалістів у сфері безпеки. Про це зазначив президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

Зокрема, президент відзначив, що загрози інформаційній безпеці та кіберзагрози можуть становити не меншу небезпеку для держави, ніж зброя. Для протидії цим загрозам було створено центр кібербезпеки, презентація якого відбудеться найближчим часом.

Крім того, опрацьовується питання підготовки фахівців, які займатимуться забезпеченням кібербезпеки: країни, людей та всього цифрового простору.

«Ми будемо відкривати новий потужний університет. Презентація його також практично готова. Університет, у якому будуть саме професії, пов’язані з безпекою держави і безпекою людини. Кібербезпека – один з найголовніших факультетів цього університету», – сказав Зеленський.

Також президент підкреслив, що до вишу будуть зараховані найкращі діти, яким буде створено сприятливий простір для навчання та надаватимуться високі стипендії.

«Будуть побудовані сучасні лабораторії, кібер- і біохімічні центри. Вони будуть одразу отримувати знання, теорію і практику. Також туди буде відбір потужних викладачів, передусім українців, але також будуть залучені спеціалісти з-за кордону. Всі отримуватимуть дуже високу заробітну плату, незважаючи на те, з якої країни вони приїдуть. Цей університет готуватиме професійних людей, напрямок яких – безпека нашої країни, які після цього університету повинні будуть працювати саме на державу», – підбив підсумок президент.

Коли і на базі чого функціонуватиме вказаний навчальний заклад, а також з яких джерел буде фінансуватися його діяльність, поки не повідомляється.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Зеленський затвердив положення про Центр протидії дезінформації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ярослав Мельник
  Ярослав Мельник
  суддя Київського апеляційного суду
 • Віктор Мачульський
  Віктор Мачульський
  заступник голови Волинського окружного адміністративного суду
 • Віктор Братасюк
  Віктор Братасюк
  суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
загрузка...