У НААУ обговорили проблеми у сфері будівельного права

17:10, 11 января 2020
У кінці січня має відбутися круглий стіл на тему «Будівельне право України. Європейське становлення».
У НААУ обговорили проблеми у сфері будівельного права

У Києві  відбулося засідання Комітету з будівельного права Національної асоціації адвокатів України, на якому колова Комітету Олег Поваляєв та присутні члени Комітету обговорили поточні проблеми у сфері будівництва. Про це повідомляється на сайті НААУ.

У ході засідання був обговорений подальший план діяльності на перший квартал 2020 року, а також визначені пріоритетні напрямки роботи Комітету. У зв’язку з цим, Поваляєв наголосив на необхідності продовження моніторингу, аналізу та узагальнення законодавчих актів в галузі будівельно права, а також систематизації наявної судової практики з питань будівельного права, що стосуються порушень законодавства з боку державних службовців. Також комітет планує співпрацювати з різними структурами України шляхом підписання меморандумів, зокрема, з  Асоціацією Інженерів-Консультантів України, Київським Національним університетом будівництва і архітектури (КНУБА) та Будівельною палатою України.

Окрім того, Поваляєв наголосив на важливості організації в кінці січня круглого столу на тему «Будівельне право України. Європейське становлення», на якому обговоряться  перспективи розвитку будівельного права в Україні, формування напрямків удосконалення чинного законодавства у сфері будівництва, встановлення проблем адаптації будівельного законодавства України до Європейських стандартів.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про важливе рішення РАУ щодо щорічного внеску адвоката у 2020 році. Зокрема, розмір внеску становитиме 2102 гривні. 

Також НААУ підпише меморандум про співпрацю з Комітетом Верховної Ради.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чому право скаржитися до Верховного Суду слід обмежити: позиція представника Президента в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Василий Бородий
  Василий Бородий
  судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Игорь Садовой
  Игорь Садовой
  председатель Запорожского окружного административного суда
 • Александр Тупицкий
  Александр Тупицкий
  председатель Конституционного Суда Украины
 • Сергей Хвостик
  Сергей Хвостик
  судья Сумского апелляционного суда