ВАКС надав обвинуваченим у справі Енергоатому та СхідГЗК час на пошук нових захисників

11:33, 21 июля 2020
В обвинувачених є три дні для залучення нових захисників.
ВАКС надав обвинуваченим у справі Енергоатому та СхідГЗК час на пошук нових захисників

20 липня у Вищому антикорупційному суді відбулось чергове судове засідання у справі щодо заволодіння коштами ДП «НАЕК «Енергоатом» та ДП «СхідГЗК». Обвинуваченими у цій справі є 8 осіб, серед яких - екснардеп. Про це інформує пресслужба ВАКС.

Під час судового розгляду обвинувачені заявили про відмову від своїх захисників. Колегія суддів ВАКС прийняла цю відмову. Відтепер у обвинувачених є три дні для залучення нових захисників. Якщо обвинувачені не залучатимуть інших захисників, захисники будуть залучені у порядку, передбаченому ст. 49 КПК України, для здійснення захисту за призначенням.

Нагадаємо, обвинуваченим інкримінується заволодіння коштами ДП «НАЕК «Енергоатом» на загальну суму 6 млн 400 тисяч гривень та заволодіння коштами ДП "СхідГЗК" у розмірі 17,28 млн доларів США.

Під час попереднього судового засідання поведінка захисників обвинувачених була показово неналежною. Через це колегія суддів звернулась до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності 5 адвокатів.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення, щодо передачі іншій колегії суддів кримінального провадження за обвинуваченням екс-нардепа та інших осіб у справі, щодо незаконного заволодіння коштами державних підприємств НАЕК «Енергоатом» та «СхідГЗК» для вирішення питання про його об’єднання з іншим кримінальним провадженням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...