У працівників Ірпінського міського суду Київської області виявлено COVID-19

19:40, 12 октября 2020
На період з 12 до 23 жовтня 2020 року всі справи в порядку кримінального, цивільного, адміністративного судочинства та справи з розгляду адміністративних правопорушень знімаються з розгляду.
У працівників Ірпінського міського суду Київської області виявлено COVID-19
sud.ua

В Ірпінському міському суді Київської області виявлені перші підтверджені випадки захворювання на COVID-19 у працівників суду, у зв’язку з чим в період з 12 до 23 жовтня 2020 року наказом Голови суду від 12.10.2020 року вводяться суворі карантинні обмеження. Про це повідомляє пресслужба суду.

До приміщення суду вхід дозволяється таким особам:

 • працівникам суду, працівникам правоохоронних органів та медичних установ, служби судової охорони, військовослужбовцям Національної гвардії України;
 • особам, які беруть участь у розгляді кримінальних справ, у випадку, якщо обвинувачений перебуває під вартою, та у розгляді справ досудового розслідування.

На період з 12 до 23 жовтня 2020 року всі справи в порядку кримінального, цивільного, адміністративного судочинства та справи з розгляду адміністративних правопорушень знімаються з розгляду, крім:

 • кримінальних справ (проваджень), де обвинувачений перебуває під вартою, та невідкладних слідчих дій;
 • цивільних справ в порядку спрощеного провадження, заочного розгляду справ та за заявами учасників процесу про розгляд справ у їх відсутність;
 • справ, що стосуються виборчого процесу;
 • справ про адміністративні правопорушення, які підлягають розгляду у день надходження, а також у випадку надходження клопотань особи, щодо якої складено протокол про адміністративні правопорушення, про розгляд справи за її відсутності;
 • справ про адміністративні правопорушення, в яких учасники процесу повідомлені належним чином, а у разі відкладення розгляду справи, закінчаться строки, передбачені ст. 38 КУпАП.

Судові засідання в режимі відеоконференції між Ірпінським міським судом Київської області та іншими апеляційними чи місцевими судами проводитись не будуть.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Закарпатський окружний адміністративний суд повідомив, що у працівника суду діагностовано коронавірус.

До слова, Західний апеляційний господарський суд припинив відправку поштової кореспонденції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Дришлюк
  Андрій Дришлюк
  заступник голови Одеського апеляційного суду
 • Наталія Кухарська
  Наталія Кухарська
  суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області
загрузка...