ВРП відсторонила суддю від здійснення правосуддя

14:28, 9 июня 2021
Рішення ухвалила Третя Дисциплінарна палата ВРП.
ВРП відсторонила суддю від здійснення правосуддя

Суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Олену Власенкову відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати ВРП. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади ухвалила Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 9 червня 2021 року.

«Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», на підставі рішення, ухваленого Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 9 червня 2021 року, суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Власенкову Олену Олександрівну відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати», – йдеться у повідомленні ВРП.

Також «Судово-юридична газета» писала, що ВРП підтримує законопроект про засади держполітики перехідного періоду.

Додамо, що ВРП відрядила суддю для здійснення правосуддя до Броварського міськрайонного суду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як відзначили 30-річчя утворення господарських судів України, відео
Як відзначили 30-річчя утворення господарських судів України, відео
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Євген Животов
  Євген Животов
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Катющенко
  Віталій Катющенко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Євген Мацький
  Євген Мацький
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
загрузка...