Апеляційна палата ВАКС повідомила, скільки загалом розглянула матеріалів

18:35, 4 января 2022
2474 апеляційних скарг та інших матеріалів розглянуто Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду за час своєї діяльності.
Апеляційна палата ВАКС повідомила, скільки загалом розглянула матеріалів

Станом на 31 грудня 2021 року в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду, починаючи з вересня 2019 року, перебувало на розгляді 2543 апеляційні скарги щодо рішень перших інстанцій, слідчих суддів тощо. Про це йдеться у пресслужбі ВАКС.

«11 суддів у складі чотирьох колегій АП ВАКС розглянули загалом 2474 апеляційні скарги у рамках кримінального та цивільного судочинства. Зокрема, 35 апеляційних скарг на вироки, 119 апеляційних скарг на ухвали, 2005 апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів, 1 рішення та 1 ухвалу, подані в порядку цивільного судочинства, а також 248 інших кримінальних проваджень (клопотання, подання, заяви).

Більш детальна інформація щодо здійснення правосуддя Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду за період з 5 вересня 2019 року до 31 грудня 2021 року буде опублікована згодом», — сказано у повідомленні.

Раніше ми писали, що АП ВАКС розглянула подання щодо кримінального провадження про заподіяння майнової шкоди «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/suduaна Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Михайло Гриців
    Михайло Гриців
    суддя Великої палати Верховного Суду
  • Рано Аюпова
    Рано Аюпова
    суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...