Він точно знав, що потім ця проблема спливе, — співавтор змін до закону про НАБУ стосовно указу Порошенка про призначення Ситника, відео

08:31, 16 сентября 2020
Знаєте, є така модель — приймати спочатку рішення з порушенням Конституції, а потім розводити руками і «переводити стрілки» на Конституційний Суд, — співавтор змін до закону про НАБУ.
Він точно знав, що потім ця проблема спливе, — співавтор змін до закону про НАБУ стосовно указу Порошенка про призначення Ситника, відео

Після рішення Конституційного Суду України стосовно неконституційності Указу Петра Порошенка про призначення директором НАБУ Артема Ситника виникла необхідність нового законодавчого врегулювання.

Народні депутати-члени Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики, зокрема його голова Анастасія Радіна, зареєстрували законопроект №4025 про внесення змін до Закону «Про Національне антикорупційне бюро України». Він передбачає передачу повноважень з призначення директора антикорупційного відомства від Президента до Кабміну.

Які зміни будуть внесені до закону про НАБУ, чи має відповідати попередній Президент за вихід за межі окреслених в Конституції повноважень, навіщо передбачати для НАБУ спеціальний статус, чи можна зараз звільнити директора НАБУ, керуючись рішенням КСУ, чи передбачає законопроект можливість звільнення директора НАБУ за вчинення корупційного правопорушення – розповів голова підкомітету з питань антикорупційної політики профільного Комітету ВР та співавтор законопроекту №4025  Олексій Жмеренецький.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Анастасія Радіна
  Анастасія Радіна
  голова член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
 • Олександр Палінчак
  Олександр Палінчак
  заступник голови Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Ігор Мустеца
  Ігор Мустеца
  заступник Генерального прокурора України в 2020 р.
 • Валентина Висоцька
  Валентина Висоцька
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Ольга Конюх
  Ольга Конюх
  суддя Господарського суду Київської області
загрузка...