В Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО: деталі

08:17, 5 января 2022
У МОН повідомили алгоритм дій для реєстрації на пробне ЗНО.
В Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО: деталі

В Україні 5 січня стартує реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яка триватиме до 22 січня. Відповідне оголошення розмістила пресслужба Міністерства освіти і науки України (МОН).

У МОН наголосили, що бажаючі зможуть зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру.

Всього в Україні функціонує 9 таких центрів: Вінницький (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області), Дніпропетровський (Дніпропетровська, Запорізька області), Донецький (Донецька, Луганська області), Івано-Франківський (Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька області), Київський (місто Київ та область, Черкаська, Чернігівська області), Львівський (Львівська, Волинська, Рівненська області), Одеський (Одеська, Кіровоградська області), Харківський (Харківська, Полтавська, Сумська області), Херсонський (Херсонська область, Крим та Севастополь).

Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Чиновники пояснюють, що різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Дати проведення пробного ЗНО:

19 березня – з української мови, української мови і літератури;

26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;

26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що МОН пропонує змінити умови проходження ЗНО.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/suduaна Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Михайло Гриців
    Михайло Гриців
    суддя Великої палати Верховного Суду
  • Рано Аюпова
    Рано Аюпова
    суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...