Фінансовий колапс у Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області: подробиці

12:14, 4 июня 2021
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області повідомляє про тимчасове призупинення відправлення поштової кореспонденції.
Фінансовий колапс у Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області: подробиці
Джерело фото: ml.zp.court.gov.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції у зв’язку із недостатнім фінансуванням та відсутністю коштів для відправлення поштової кореспонденції суду.

Отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення, можна електронною поштою, попередньо подавши заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти через відділ канцелярії Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області за адресою: м. Мелітополь вул. Шмідта 11, з урахуванням обмежень та заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, або направити відповідну заяву на поштову адресу суду.

Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду заяву на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону.

З метою забезпечення реалізації процесуальних прав учасників судового процесу у разі відсутності в матеріалах проваджень інформації про електронну пошту, номери засобів телефонного зв’язку, інформація про виклик у судове засідання, повідомлення про судове засідання та про ухвалені судові рішення у таких справах будуть розміщуватись на офіційному вебсайті Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області за  посиланням.

У разі звернення до суду із клопотаннями, заявами суд просить вказувати номери засобів телефонного зв’язку, а також адресу електронної пошти.

Раніше ми писали, що у ВРП заявили, що доступ громадян до правосуддя напряму залежить від фінансового забезпечення судів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон о мобилизации: последствия для военнообязанных, что будет с отсрочкой
Telegram канал Sud.ua
Закон о мобилизации: последствия для военнообязанных, что будет с отсрочкой
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Володимир Макаренко
  Володимир Макаренко
  суддя Святошинського районного суду міста Києва
 • Юлія Соколовська
  Юлія Соколовська
  заступник керівника Офісу Президента України