Нардеп Розенблат звинувачує ГПУ в піарі та нерозбірливості

13:46, 24 липня 2017
Народний депутат Борислав Розенблат звернувся до суду за роз'ясненням щодо здачі чужого закордонного паспорта.
Нардеп Розенблат звинувачує ГПУ в піарі та нерозбірливості
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Народний депутат Борислав Розенблат на своїй сторінці в Facebook написав про те, що в ГПУ від нього вимагають здати закордонний паспорт іншої людини. Адвокати нардепа звернулися до Солом'янського райсуду міста Києва за поясненнями.

«Повторюю — не мій паспорт, а паспорт іншої людини! Прокуратура, захопившись піаром, навіть не читає «макулатуру», яку дає на підпис судді, а суд чомусь вірить їй на слово. Але тоді чиї матеріали розглядалися, якщо фактично там вказана інша особистість?», — заявив нардеп.

Як з'ясувалося, в документі виявилася описка і прокуратура, «дізнавшись про цю обставину, в ручному режимі швидко побігла виправляти описки і за одну годину опинилася в суді».

«Я думаю, що це буде достатньою підставою для Європейського суду з прав людини, а для цього пройдемо і національні суди», — зазначив Борислав Розенблат.

Варто відзначити, що Борислав Розенблат з 19 липня за розпорядженням суду не може виїжджати з Києва і зобов'язаний носити електронний браслет стеження.

Нардепу оголосили про підозру в отриманні хабара і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

Нагадаємо, що ще один фігурант «бурштинової справи» — народний депутат Максим Поляков — відмовився надягати браслет стеження.

 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду