Рюкзаки Авакова: підозрюваним обрали запобіжний захід

00:15, 2 листопада 2017
Увечері, 1 листопада, синові Арсена Авакова, Олександру Авакову і колишньому заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю обрали запобіжний захід.
Рюкзаки Авакова: підозрюваним обрали запобіжний захід
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Солом'янський суд Києва 1 листопада обирав запобіжний захід синові глави МВС Арсена Авакова, Олександру Авакову і колишньому заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю.

Вони є фігурантами справи про розкрадання 14 млн грн. державних коштів при закупівлі рюкзаків для потреб Національної гвардії. Обидва були затримані детективами НАБУ 31 жовтня.

Авакову-молодшому і Чеботарю повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Увечері, 1 листопада, Олександру Авакову і Сергію Чеботарю була обрана практично однаковий запобіжний захід — у вигляді особистого зобов'язання. Підозрюваних зобов'язали прибувати по кожному виклику детектива, не відлучатися з населеного пункту, в якому вони зареєстровані, повідомляти про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками, а також здати паспорти для виїзду за кордон в Державну міграційну службу.

При цьому поки неясно, чи буде Аваков-молодший носити браслет: з'ясувалося, що браслетів не вистачає.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Василяка
    Дмитро Василяка
    суддя Херсонського окружного адміністративного суду