Як розуміти, про що говорять судді: відбувся діалог до Дня юриста

09:50, 10 октября 2019
«Судово-юридична газета» (SUD.UA) за партнерства Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка провела круглий стіл — тренінг «Особливості роботи журналіста з правовою тематикою: як розуміти, про що говорять судді, та верифікувати судову інформацію».
Як розуміти, про що говорять судді: відбувся діалог до Дня юриста

У День юриста, 8 жовтня, у правовому клубі PRAVOKATOR відбувся круглий стіл — тренінг «Особливості роботи журналіста з правовою тематикою: як розуміти, про що говорять судді, та верифікувати судову інформацію».

Захід організувала «Судово-юридична газета» за партнерства Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та магістратури «Правова журналістика» Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Участь у заході взяли голова Асоціації розвитку суддівського самоврядування України, суддя Верховного Суду Володимир Кравчук, головний редактор «Судово-юридичної газети» (SUD.UA) Наталя Мамченко, гарант магістерської програми «Правова журналістика» Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Катерина Горська, суддя-спікер Шевченківського районного суду м. Києва Ірина Фролова та член Асоціації, суддя-спікер Дніпровського районного суду м. Києва Юлія Іваніна, а також студенти Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Під час тренінгу було висвітлено практичні питання, зокрема: як верифікувати правову інформацію та виокремлювати фейки, як судді можуть допомогти журналістам знайти необхідні дані, як журналісти можуть побудувати ефективну комунікацію з судами та як зацікавити громадян правовою тематикою.

Також «Судово-юридична газета» поділилася досвідом побудови роботи юридичного видання.

«Судово-юридична газета» висловлює щиру вдячність за допомогу в організації заходу правовому клубу PRAVOKATOR (Київ), Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціації розвитку суддівського самоврядування України, зокрема Володимиру Кравчуку, Катерині Горській, Ірині Фроловій, Юлії Іваніній та Катерині Середенко.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Новых судей привели к присяге: как прошла церемония при участии Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ольга Совгиря
  Ольга Совгиря
  заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
 • Таисия Геза
  Таисия Геза
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
 • Виктор Кривенко
  Виктор Кривенко
  судья Конституционного Суда Украины
 • Светлана Шаренко
  Светлана Шаренко
  председатель Киевского районного суда Харькова
 • Владимир Петренко
  Владимир Петренко
  судья Киевского районного суда Одессы
загрузка...