Як учні здаватимуть державну підсумкову атестацію: деталі від МОН

17:24, 18 января 2021
У МОН надали роз’яснення стосовно проведення державної підсумкової атестації, а також спростували інформацію про її ускладнення.
Як учні здаватимуть державну підсумкову атестацію: деталі від МОН

У цьому навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у закладі освіти в письмовій формі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Водночас наказ МОН №1262 встановлює, що у цьому навчальному році ДПА осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі.

Відповідно, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів та/або її проходження онлайн є недостовірною.

У МОН також наголосили, що твердження про ускладнення ДПА для учнів 9-х класів є необґрунтованим. Завдання для проведення атестації в закладі освіти затверджує керівник закладу освіти. За цими ж нормами ДПА проводилася у 2018/2019 навчальному році.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що МОН планує реформувати систему ЗНО.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
загрузка...