Доброчесність судової влади – це наша певна стратегічна мета, — Єгор Краснов

10:40, 13 октября 2020
За словами Єгора Краснова, тактичні кроки потребують більш широкого обговорення.
Доброчесність судової влади – це наша певна стратегічна мета, — Єгор Краснов

В Україні вже майже три роки немає основного стратегічного документа у сфері запобігання та протидії корупції, а тому виникла необхідність прийняття цього засадничого та важливого документа, який має визначити основні складові державної політики. Про це заявив суддя КГС ВС, голова комітету з питань дотримання етичних норм, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів Ради суддів України Єгор Краснов 12 жовтня під час онлайн-обговорення «Антикорупційна стратегія в судовій системі: Справедливий суд», передає офіційний сайт ВС.

У контексті створення законодавчих умов для зміцнення доброчесності в системі правосуддя Єгор Краснов зазначив: «Доброчесність судової влади – це наша певна стратегічна мета. Але тактичні кроки потребують більш широкого обговорення. Адже судова влада не може застосовувати популізм, сумнівні або неконституційні процедури. Водночас антикорупційна стратегія не може обмежувати суддівську незалежність або знижувати рівень вже досягнутих стандартів. Якщо наша країна все ж таки обрала вектор розвитку зміцнення верховенства права, побудови судової влади відповідно до міжнародних стандартів, то такий рух має бути незмінним і поступовим. Це досить довгий та непростий шлях, але ми маємо бути послідовними».

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну Раду якнайшвидше затвердити Антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки. 

Ми писали про правки судової влади до Антикорупційної стратегії, які голова НАЗК озвучив на Кабміні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Андрій Дришлюк
    Андрій Дришлюк
    заступник голови Одеського апеляційного суду
  • Наталія Кухарська
    Наталія Кухарська
    суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області
загрузка...