Розвиток технологій у системі правосуддя: ДСА співпрацюватиме з Мінцифрою

09:44, 29 октября 2020
Сторони підписали Меморандум про співробітництво.
Розвиток технологій у системі правосуддя: ДСА співпрацюватиме з Мінцифрою

ДСА Україна та Міністерство цифрової трансформації України підписали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

Метою Меморандуму є співпраця сторін у сфері розвитку та впровадження цифрових інновацій у системі правосуддя України.

Сторони співпрацюватимуть під час підготовки нормативно-правових актів, пов'язаних із розвитком цифрових інноваційних технологій у системі правосуддя України, сприятимуть залученню інвестицій у розвиток комп'ютерних та телекомунікаційних технологій судів, інших органів та установ у системі правосуддя, координуватимуть роботи щодо приєднання до системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, сприятимуть в організації обміну даними Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з державними електронними інформаційними ресурсами органів й установ.

Державна судова адміністрація України та Міністерство цифрової трансформації України також сприятимуть впровадженню у судах, інших органах і установах у системі правосуддя України технологій цифрових трансформацій, взаємодіятимуть з питань інтеграції електронних судових сервісів з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг «Портал Дія» та мобільним додатком «Порталу Дія», який українці вже знають за скороченою назвою «Дія».

Підписи під Меморандумом від сторін поставили перший заступник Міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб та заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що ДСА збирається надати суддям право отримувати інформацію з Реєстру речових прав та унеможливити незаконну перереєстрацію власності, однак до реалізації цієї задачі є питання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Інна П'єнта
    Інна П'єнта
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Ольга Склярук
    Ольга Склярук
    суддя Східного апеляційного господарського суду
загрузка...