Закон про легалізацію зброї ухвалять найближчим часом, — глава МВС

20:54, 13 серпня 2022
Позиція МВС полягає в тому, що для захисту житла українці мають право володіти вогнепальною зброєю, у тому числі пістолетами.
Закон про легалізацію зброї ухвалять найближчим часом, — глава МВС

Верховна Рада може вже найближчим часом ухвалити закон про легалізацію зброї. Передбачається, що українці зможуть купувати пістолети та іншу вогнепальну зброю для охорони своїх домівок. Про це заявив глава МВС Денис Монастирський в ефірі телемарафону.

За його словами, позиція МВС полягає в тому, що для захисту житла українці мають право володіти вогнепальною зброєю, у тому числі пістолетами.

«Але ми проти вільного носіння зброї у громадських місцях, тому що ми бачимо ризики для громадської безпеки, які перевищують вигоди, які може мати така норма. Зараз ми працюємо із парламентаріями. Я думаю, що найближчим часом буде ухвалено відповідний закон, перше читання вже було ухвалено, зараз готується закон до другого читання. Я думаю, що найближчим часом його буде винесено на розгляд парламенту», — зазначив Монастирський.

Нагадаємо, що у МВС пояснили деталі законопроекту про легалізацію зброї.

Міністр оборони Олексій Резніков переконаний, що в Україні потрібно ухвалити законопроект про легалізацію обігу вогнепальної зброї серед населення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Info news social link
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Лідія Ізовітова
  Лідія Ізовітова
  голова Національної асоціації адвокатів України
 • Олег Коліуш
  Олег Коліуш
  суддя Вищого антикорупційного суду
 • Олександр Дзюба
  Олександр Дзюба
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
загрузка...