Як скласти іспит на рівень володіння державною мовою повторно: роз’яснення

15:28, 6 января 2022
Якщо з моменту складання іспиту вже минуло чотири місяці, особа може повторно зареєструватися на іспит в електронному кабінеті.
Як скласти іспит на рівень володіння державною мовою повторно: роз’яснення

Національна комісія зі стандартів державної мови повідомила, як скласти іспит на рівень володіння державною мовою повторно. Роз’яснення з’явилось у пресслужбі відомства.

«Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» з метою отримання державного сертифіката вперше або підвищення визначеного рівня володіння державною мовою особа може повторно складати іспит необмежену кількість разів, але не частіше одного разу на чотири місяці.

Якщо з моменту складання іспиту вже минуло чотири місяці, особа може повторно зареєструватися на іспит в електронному кабінеті. Це стане доступним під час  відкриття загальної реєстрації на іспит 10 січня 2022 року після 18:00.

В обраний день необхідно прибути до уповноваженої установи та скласти іспит на рівень володіння державною мовою», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що 5ААС повідомляв, як складнощі з отриманням сертифікатів про володіння державною мовою блокують конкурси на держслужбу.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Первое заседание Конкурсной комиссии по отбору ВККС, ПРЯМОЙ ЭФИР
Первое заседание Конкурсной комиссии по отбору ВККС, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Петро Матуляк
  Петро Матуляк
  голова Господарського суду Івано-Франківської області
 • Сергій Бондаренко
  Сергій Бондаренко
  суддя Черкаського апеляційного суду
 • Галина Третьякова
  Галина Третьякова
  голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
загрузка...