Зеленський прибув до Нью-Йорка, де виступить на Генеральній Асамблеї ООН, фото

08:15, 19 вересня 2023
У Зеленського заплановані переговори з президентом США Джо Байденом, з лідерами палат і партій Конгресу, з військовим керівництвом та американським бізнесом.
Зеленський прибув до Нью-Йорка, де виступить на Генеральній Асамблеї ООН, фото
Фото: Володимир Зеленський / Facebook
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська прибули до Нью-Йорка. Глава держави виступить на Генеральній Асамблеї ООН. 

 Зеленський повідомив, що одразу по приїзду поїхав провідати українських військових, які проходять лікування у Нью-Йорку.

"Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям", — написав Зеленський у Телеграм.

На Генеральній Асамблеї ООН він планує виступити із чіткою пропозицією щодо Статуту організації.

"Територіальна цілісність держави – ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН", — наголосив Президент.

Також у Вашингтоні у глави держави заплановані переговори з президентом США Джо Байденом, з лідерами палат і партій Конгресу, з військовим керівництвом та американським бізнесом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч