«Жорсткі відключення від електроенергії»: українців попередили про шахрайську схему

21:29, 12 червня 2024
Шахраї нечесним способом збільшують аудиторію своїх телеграм-каналів.
«Жорсткі відключення від електроенергії»: українців попередили про шахрайську схему
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Українців попередили про шахраїв, які, використовуючи логотип «Укренерго», поширюють фейкову інформацію про «жорсткі відключення від електроенергії». Про це повідомляє Укренерго.

Зокрема зазначається, що скрін із фейковим «попередженням про жорстокі відключення» прислали підписники. У ньому шахраї «попереджають» про нібито жорсткі відключення у Дніпрі.

«Наголошуємо – «Укренерго» ніколи не публікує графіки погодинних відключень в регіонах. На неправдивість повідомлення вказують навіть граматичні помилки – енергетики ніколи не напишуть «відключення від електроенергії». Шахраї, публікуючи відверто неправдиві повідомлення про відключення, таким нечесним способом збільшують аудиторію своїх телеграм-каналів», - пояснили у компанії.

Також в Укренерго нагадали, що достовірну інформацію про застосування заходів обмеження споживання можна знайти на офіційних сторінках у соцмережах Міненерго, НЕК «Укренерго», обленерго та місцевих органів влади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Віталій Яроцький
  Віталій Яроцький
  д.ю.н, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри цивільного права #2 Національного юридичноно ун-ту ім.Ярослава Мудрого, член НКР при ВС
 • Аліна Сидорук
  Аліна Сидорук
  суддя Господарського суду Тернопільської області