Ленінський райсуд Миколаєва оголошує конкурс на посади держслужбовців

12:51, 13 августа 2019
Райсуду потрібні секретарі судового засідання.
Ленінський райсуд Миколаєва оголошує конкурс на посади держслужбовців

Ленінський районний суд Миколаєва оголошує конкурс на зайняття п’яти вакантних посад секретаря судового засідання. Про це йдеться на сайті Судової влади України.

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»;
  • уміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, користуватися офісною технікою, працювати з програмами Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel.

Зазначається, що прийом документів та їх попередній розгляд на відповідність встановленим вимогам проводиться протягом 15 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу, за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81, кабінет № 326.

З додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків секретаря судового засідання, а також розміру й умов оплати праці можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національного агенства України з питань державної служби за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що оголошено конкурс на 346 вакантних посад суддів апеляційних судів.

Також ВККС затвердила рейтинг учасників конкурсу на зайняття 505 посад суддів у місцевих загальних судах.  

До того ж ми повідомляли, що ВККС оголосила конкурс до місцевих адміністративних та господарських судівКонкурс оголошено на 54 вакантні посади суддів у місцевих адміністративних судах та 22 — у місцевих господарських судах.

Крім того нам стало відомо, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила конкурс на вакантні посади державної служби категорій «Б» і «В»

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...