Позов Шарія до НАЗК: ОАСК відкрив провадження у справі

10:36, 22 мая 2020
Позивач просить суд стягнути з бюджету України через НАЗК кошти державного фінансування статутної діяльності політичних партій за 2019 рік на користь партії Шарія.
Позов Шарія до НАЗК: ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом політичної партії Шарія до Національного агентства з питань запобігання корупції. Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання за наявними матеріалами. Про це повідомляє прес-служба суду.

Нагадаємо, позивач просить суд стягнути з Державного бюджету України через НАЗК кошти державного фінансування статутної діяльності політичних партій за 2019 рік на користь партії Шарія в розмірі понад 3,2 млн. грн.

Серед інших вимог — визнати протиправною бездіяльність НАЗК, яка, на думку позивача, полягає в не здійсненні розподілу коштів державного фінансування статутної діяльності політичних партій за минулий рік на користь вказаної партії. 

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ОАСК просять зобов’язати Кабмін встановити граничні ціни на товари протиепідемічного призначення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Карантинные ограничения и зарплата судей: почему Верховный Суд пошел в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Геннадий Коробенко
  Геннадий Коробенко
  судья Северного апелляционного хозяйственного суда
 • Артем Привалов
  Артем Привалов
  судья Хозяйственного суда Киева
 • Сергей Фомин
  Сергей Фомин
  судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда