КСУ розглядає конституційність окремих положень закону про НКРЕКП

09:58, 28 января 2021
Велика Палата КСУ сьогодні проводить засідання.
КСУ розглядає конституційність окремих положень закону про НКРЕКП

Сьогодні, 28 лютого, Велика палата Конституційного Суду України проводить засідання. Про це свідчать дані на офіційному сайті КСУ.

Пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України:

 1. Продовження розгляду справи за конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України у ході законодавчої процедури" (закрита частина пленарного засідання).

Засідання Великої палати Конституційного Суду України:

 1. Розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) пункту 3-1 розділу IV „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг“ у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг“ щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».
 2. Розгляд питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича, щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини першої статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та за конституційною скаргою Копилової Надії Анатоліївни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини першої статті 14-2, частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 3. Розгляд питання про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами.

Раніше ми повідомляли, що до КСУ надійшло подання щодо неконституційності указів Президента про призначення членів НКРЕКП.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олег Мельник
  Олег Мельник
  председатель Северо-западного апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Ульяновская
  Оксана Ульяновская
  судья Святошинского районного суда Киева
загрузка...