Конкурс до складу РГК при ДБР: строк подачі документів продовжено

13:16, 29 марта 2019
Строк подачі документів продовжено до 5 квітня.
Конкурс до складу РГК при ДБР: строк подачі документів продовжено

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба продовжив строк подачі документів для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань до 5 квітня 2019 року, повідомляє прес-центр ДБР.

Таке рішення Труба ухвалив, аби всі бажаючі громадські об’єднання мали достатньо часу для подачі повного пакету документів для участі у відкритому конкурсі. «Для мене головне, щоб до Ради громадського контролю при ДБР увійшли представники громадських об’єднань, котрі в подальшому будуть якісно здійснювати функції по забезпеченню прозорості та суспільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань та стануть нашими пантерами у становленні ДБР», — зазначив Труба

Нагадаємо, 21 березня 2019 року розпочалася процедура збору документів для формування складу Ради громадського контролю (далі  Рада), який буде проводиться шляхом рейтингового інтернет-голосування у відповідності до Порядку формування складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Кандидатури для участі у конкурсі з формування складу Ради подаються громадськими об’єднаннями, що діють відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» та протягом не менше двох років до дня подання документів для участі в конкурсі проводять діяльність з питань, пов’язаних із правозахисною діяльністю. Цілі й завдання такої діяльності повинні бути підтверджені установчими документами відповідного громадського об’єднання.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які є членами громадських рад (рад громадського контролю) при інших правоохоронних органах або членами Громадської ради доброчесності.

Кожне громадське об’єднання може подати пропозиції щодо участі в конкурсі з формування складу Ради до трьох осіб, стосовно яких не застосовуються обмеження щодо членства в Раді відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» і Порядку формування Ради.

Тепер для участі у конкурсі з формування складу Ради до 5 квітня 2019 року включно відповідним громадським об'єднанням необхідно надіслати на електронну пошту: rada2019@dbr.gov.ua такий перелік документів (далі  Перелік):

1) рішення керівного органу громадського об’єднання про висування кандидата для участі в конкурсі;

2) копію статуту громадського об’єднання та унікальний код, розміщений у правому верхньому куті опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії (для статутів громадських об’єднань, зареєстрованих після 01.01.2016);

3) виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4) інформацію про результати діяльності громадського об’єднання з питань, пов’язаних із правозахисною діяльністю (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання громадським об’єднанням відповідному органові державної влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень тощо) протягом не менше двох років до дня подання документів для участі в конкурсі;

5) заяву кандидата про участь у конкурсі, яка також повинна містити повідомлення про:

 • відсутність обмежень щодо членства в Раді відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про Державне бюро розслідувань»;
 • згоду кандидата виконувати всі визначені Законом України «Про Державне бюро розслідувань» функції Ради та члена Ради;

6) копію документа, що посвідчує особу кандидата;

7) автобіографію кандидата, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, у тому числі в минулому, відомості про наявність чи відсутність судимості, інформацію про досвід та досягнення в роботі, пов’язаній із сферою правозахисної діяльності;

8) мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються мотиви бути обраним до складу Ради;

9) відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;

10) письмову згоду на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій документів, зазначених у п. 7, 8 цього оголошення;

11) кольорове фото кандидата в електронній формі розміром не менше 300х300 точок;

12) інформацію про громадське об’єднання в мережі Інтернет, що може включати посилання на веб-сайт громадського об’єднання, посилання на сторінки громадського об’єднання в соціальних мережах, посилання на сторінку кандидата на веб-сайті громадського об’єднання, посилання на сторінки кандидата в соціальних мережах, інші посилання на публікації, що дають змогу оцінити діяльність громадського об’єднання;

13) податковий звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за попередній рік (з відміткою або квитанцією, що підтверджує подання звітності), а в разі його відсутності  іншу річну фінансову звітність громадського об’єднання відповідно до його статуту або дані незалежного фінансового аудиту.

Документи, передбачені п. 1, 5, 7, 8 цього оголошення, підписуються шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису.

Відповідальними за достовірність поданих відомостей є громадське об’єднання і кандидат.

Копії поданих громадськими об’єднаннями документів, передбачених п. 1–4, 7, 8, 11–13 цього оголошення, оприлюднюються протягом п’яти робочих днів після закінчення строку їх подання на офіційному веб-сайті Державного бюро розслідувань з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Скан-копії документів, крім документів, передбачених п. 1, 5, 7, 8 цього оголошення, надсилаються у вигляді одного файлу, збереженого у форматі PDF (Portable Document Format).

Рейтингове інтернет-голосування за кандидатів до складу Ради громадського контролю відбудеться на офіційному веб-сайті Державного бюро розслідувань з 00.00 годин 18 квітня 2019 року до 00.00 годин 19 квітня 2019 року.

Наказ про затвердження складу Ради буде оприлюднено згідно п. 12 «Порядку формування складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Р. Труба розповів, скільки людей працюють у ДБР.

Крім того, відомо, що директор Державного бюро розслідувань зазначив, коли ДБР запрацює повноцінно.  

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олена Ганечко
  Олена Ганечко
  член Ради суддів України, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
 • Галина Мигаль
  Галина Мигаль
  суддя Франківського районного суду м. Львова
 • В'ячеслав Пєсков
  В'ячеслав Пєсков
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
загрузка...