Роман Труба повідомив, коли повноцінно запрацює ДБР

13:25, 28 марта 2019
Директор Бюро Роман Труба зазначив, що зараз у ДБР не працюють оперативні підрозділи.
Роман Труба повідомив, коли повноцінно запрацює ДБР

Державне бюро розслідувань повноцінно запрацює після створення оперативних підрозділів. На цьому наголосив директор ДБР Роман Труба під час брифінгу, передає прес-служба Бюро.

Р. Труба нагадав, що у Законі України «Про Державне бюро розслідувань» відсутня посада оперативного працівника, але народні депутати не поспішають її вносити. «Ми не можемо оголосити конкурс на оперативні посади та взяти на роботу відповідних працівників. Це означає, що у ДБР не працюють оперативні підрозділи: ми не можемо вести спостереження, знімати інформацію з каналів зв’язку, здійснювати власні оперативні розробки. У нас не працює управління спеціального призначення», — наголосив керывник ДБР.

При цьому він нагадав, що майже три тисячі правоохоронців фігурують у провадженнях ДБР, де оперативний супровід здійснюють підрозділи інших правоохоронних органів.

 «17 травня минулого року Верховна Рада ухвалила у першому читанні та за основу законопроект, який виправляв цю проблему. Проте більше Верховна Рада до нього не поверталася. Скільки б проект не вносили до порядку денного, скільки б ми не звертали увагу народних депутатів та громадськості на цю проблему, скільки б не піднімали обговорень, результат однаковий — його немає. З цього я роблю висновок, що народним депутатам ДБР не потрібне, їм, певне, зручніше, коли ми начебто працюємо, але з «зав’язаними ногами»,  додав Роман Труба.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» транслювала засідання Ради громадського контролю при ДБР.

Також ми повідомляли про перший рік роботи ДБР: офіційний звіт та подальший план дій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины