Інформаційна атака проти Андрія Парубія: у Раді зробили заяву

12:37, 15 мая 2019
У МПС відзначили заслуги голови Ради Андрія Парубія.
Інформаційна атака проти Андрія Парубія: у Раді зробили заяву

Делегація Верховної Ради України у Міжпарламентському Союзі зробила заяву щодо інформаційної атаки проти голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Заяву оприлюднили на офіційному сайті Ради.

«Ми, народні депутати України, члени делегації Верховної Ради України у Міжпарламентському Союзі (МПС), заявляємо, що у засобах масової інформації ширяться інформаційні атаки і неправдива інформація щодо глави делегації на 140-ій асамблеї МПС голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Міжпарламентський союз є найстарішою міжнародною організацією. Участь в його асамблеях є важливим елементом просування і захисту інтересів держави на міжнародній арені. У роботі 140-ї асамблеї МПС брали участь парламентські делегації з 163 країн світу.

Вперше за роки членства України у МПС українську делегацію на 140-їй асамблеї, що проходила в Катарі, очолив голова Верховної Ради Андрій Парубій. Вперше за ці роки українська делегація домоглася схвалення ініційованої нею резолюції «Про неприпустимість використання найманців, іноземних бойовиків як засобу підриву миру, міжнародної безпеки, територіальної цілісності держав та порушення прав людини». Як відомо, російський агресор активно використовує проти України поряд з регулярними військами саме найманців, іноземних бойовиків і приватні військові компанії.

У своєму виступі на асамблеї голова Верховної Ради розповів присутнім про злочини путінської Росії на тимчасово окупованих територіях України і закликав Росію забрати свої окупаційні війська з України і перестати вбивати українських громадян.

Очевидно, що ініціаторам інформаційних випадів, у тому числі і в Росії, проти глави української делегації на минулій асамблеї МПС не дають спокою успіхи української делегації в роботі останньої її сесії. Тому звертаємось до ЗМІ з вимогою припинити поширення неправдивої інформації про діяльність делегації Верховної Ради України в останній асамблеї Міжпарламентського Союзу, у тому числі голови Верховної Ради України Андрія Парубія»,  йдеться у заяві.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 14 травня Андрій Парубій підписав мовний закон і передав його на підпис чинному Президенту України Петру Порошенку.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Тарас Бисага
  Тарас Бисага
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Лариса Татарчук
  Лариса Татарчук
  голова Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Олена Осіпова
  Олена Осіпова
  суддя Сумського окружного адміністративного суду
 • Антон Рупак
  Антон Рупак
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Любов Стас
  Любов Стас
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...