Стартували конкурси на посади держслужби: оприлюднено перші вакансії

13:51, 18 марта 2021
Оголошено конкурси на посади голови Державної податкової служби, голови Державної аудиторської служби, голови Державної інспекції архітектури і містобудування та інші.
Стартували конкурси на посади держслужби: оприлюднено перші вакансії

Національне агентство України з питань державної служби повідомило, що на єдиному порталі вакансій державної служби оприлюднено інформацію про початок конкурсного відбору на перші п’ять посад вищого корпусу державної служби. Про це йдеться у пресслужбі НАДС.

«Зокрема, мова йде про оголошення конкурсів на такі посади, як: Голова Державної податкової служби України, Голова Державної аудиторської служби України, Державний секретар Міністерства інфраструктури України, Голова Національної служби здоров'я та Голова державної інспекції архітектури і містобудування України.

Документи від кандидатів прийматимуться до 24 березня включно. Після перевірки документів кандидати будуть запрошені до наступного етапу конкурсного відбору – тестування (знання законодавства та тестування на абстрактне мислення).

Нагадаємо, що впродовж наступних пів року у Центрі оцінювання при НАДС пройде конкурсний відбір на 155 вакантних посад категорії «А». Про це, а також про етапи конкурсного відбору кандидатів, розповіла під час пресконференції Голова НАДС Наталія Алюшина.

Оголошення конкурсів на вищі керівні посади держслужби відбуватиметься відповідно до орієнтовного графіка затвердження Кабінетом Міністрів України», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Національне агентство України з питань державної служби розробило роз’яснення щодо процедури вивільнення державних службовців районної державної адміністрації у зв’язку з її припиненням.

Також ми писали, що уряд змінив підхід щодо оголошення конкурсів на посади держслужби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Гетьман
  Руслан Гетьман
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Олена Лісовська
  Олена Лісовська
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Олег Курко
  Олег Курко
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
 • Ярослав Вернидубов
  Ярослав Вернидубов
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
загрузка...