Різко зменшилась: назвали кількість безробітних в Україні

18:28, 24 июня 2021
З початку року кількість безробітних в Україні зменшилася на 100 тис. осіб.
Різко зменшилась: назвали кількість безробітних в Україні

За даними Державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних станом на 24 червня 2021 року складала 354 тисячі осіб, що на 105 тис. осіб менше, ніж на початку року. Так, на 1 січня на обліку перебувало 459 тис. зареєстрованих безробітних, передає Урядовий портал.

Починаючи з квітня 2021 року, ситуація на ринку праці поступово стабілізується завдяки відновленню економіки на тлі покращення епідемічної ситуації та зменшення карантинних обмежень.

На сьогодні кількість зареєстрованих безробітних вже досягла допандемічного рівня. Так, 12 березня 2020 року, коли в Україні були введені перші обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, на обліку служби зайнятості перебувала 361 тис. осіб, що на 7 тис. більше, ніж рівень сьогодні.

Для покращення ситуації на ринку праці Уряд запровадив низку ініціатив для збереження та створення нових робочих місць. Зокрема, програму по частковому безробіттю, антикризові кредити рефінансування практично під 0%, а також прямі виплати для бізнесу та робітників, чия діяльність була обмежена через впровадження карантинних обмежень. Зокрема, навесні 2021 року державну допомогу у розмірі 8 тис. грн отримали 178 тис. найманих працівників та 161 тис. ФОПів. На це з державного бюджету було виділено 2,7 млрд грн.

Також Уряд розширив програми підтримки бізнесу, зокрема в частині доступу до дешевих кредитних ресурсів. За останній рік в рамках програми доступного кредитування «5-7-9» та програми державних портфельних гарантій було видано понад 50 млрд дешевих кредитів для малого та середнього бізнесу.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, чим загрожує зловживання статусом безробітного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...