У 2023 році з метою належної організації професійного навчання державних службовців НАДС проведено аналіз індивідуальних потреб у професійному навчанні понад 139 тисяч державних службовців категорій «А», «Б», «В». про це йдеться у пресслужбі НАДС.
«Як і в попередні роки, цьогоріч представники вищого корпусу державної служби віддали перевагу удосконаленню професійних компетентностей шляхом підвищення кваліфікації за загальними короткостроковими програмами (56 % визначених потреб) та самоосвіти (36%). Пріоритетними для представників вищого корпусу державної служби є удосконалення таких компетентностей, як: професійні знання; європейська та євроатлантична інтеграція; лідерство; цифрова грамотність; прийняття ефективних рішень.
У свою чергу, державні службовці категорій «Б» і «В» найбільше потребують удосконалення професійної компетентності «професійні знання». Вона охоплює, зокрема, знання щодо запобігання корупції та забезпечення доброчесності, гендерної рівності, інформаційної безпеки, кібербезпеки, бухгалтерського обліку та управління публічними фінансами, нормотворчої діяльності, дотримання прав людини та застосування міжнародного гуманітарного права, управління проєктами, стратегічного управління та планування тощо. Удосконалення цієї компетентності складає 36,3 % усіх потреб у професійному навчанні державних службовців категорії «Б» та 43,9% – категорії «В».
Окрім того, вперше досліджувалось, за якими спеціальностями державні службовці у 2023 році завершують навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів. Серед них: публічне управління та адміністрування, будівництво та цивільна інженерія, ветеринарна медицина, геодезія та землеустрій, економіка, економічна кібернетика, журналістика, кібербезпека, маркетинг, міжнародні економічні відносини, політологія, право, психологія, фінанси, банківська справа та страхування», - зазначили у НАДС.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.