Правоохоронний комітет розглядає законопроект щодо удосконалення добору та підготовки прокурорів

15:00, 2 июня 2021
Крім того, комітет розглядає внесення змін до КУпАП та КПК.
Правоохоронний комітет розглядає законопроект щодо удосконалення добору та підготовки прокурорів
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

2 червня комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності проводить засідання. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Проект порядку денного

 1. Про проект Закону України  «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку із внесенням змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (реєстр. № 5156). Друге читання.
 2. Про проект Закону України «Про внесення змін до розділу II «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» щодо окремих аспектів дії перехідних положень» (реєстр. № 5157). Друге читання.
 3. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення добору та підготовки прокурорів» (реєстр. № 5158). Повторне перше читання.
 4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» (реєстр. № 3743). Друге читання.
 5. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне виселення з житла» (реєстр. № 4333). Друге читання.
 6. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань державного енергетичного нагляду (контролю)» (реєстр. № 4322), поданий народним депутатом Камельчуком Ю.О. Комітет головний. Перше читання.
 7. Про проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання Україною Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей» (реєстр. № 1192), поданий народними депутатами Климпуш-Цинцадзе І.О. та іншими Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.
 8. Про проекти законів для включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання:

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації (реєстр. № 5488);

- про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо повноважень вищих спеціалізованих судів з розгляду справ про адміністративні правопорушення (реєстр. № 5490).

 1. Про включення народного депутата України Устінової О.Ю. до складу підкомітетів Комітету.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександр Прилипчук
  Олександр Прилипчук
  суддя Сумського окружного адміністративного суду