Секретар суду допомагав порушникам уникати покарань

15:50, 17 апреля 2019
Секретар суду несвоєчасно вносив відомості до автоматизованої системи документообігу суду, завдяки чому водії уникали відповідальності.
Секретар суду допомагав порушникам уникати покарань

Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області по справі №352/2020/18 засуджено за ч. 1 ст. 376-1 КК України секретаря суду, який, отримуючи матеріали адміністративних справ у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у день надходження, умисно не вносив до автоматизованої системи документообігу відомості про надходження зазначених матеріалів.

Дії секретаря призводили до винесення суддями після виявлення даних фактів працівниками апарату суду та внесення відомостей до автоматизованої системи документообігу суду постанов про закриття проваджень у справах про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Усього було виявлено 11 таких випадків.

Суд зазначив, що вчинення зазначеного вище злочину в свою чергу підриває довіру суспільства до судової влади, наслідком ж протиправних дій стало те, що одинадцять осіб уникнули адміністративної відповідальності, яка передбачена ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Аналогічних вироків, пов’язаних із втручанням в роботу автоматизованої системи документообігу суду, винесено не так багато.

За статтею ст. 376-1 КК України вироки виносилися у справах №201/3620/16-к, №463/1672/17, №1-283/11.

Раніше ми писали що співпраця адвоката з правоохоронними органами є неприпустимою

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Калугина
    Инна Калугина
    судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда
  • Николай Мисечко
    Николай Мисечко
    судья Оболонского районного суда Киева
загрузка...