Співпраця адвоката з правоохоронними органами є неприпустимою: ОАСК

15:25, 12 апреля 2019
Адвокат, який співпрацював з Генеральною прокуратурою, був позбавлений свідоцтва, і суд визнав це правомірним.
Співпраця адвоката з правоохоронними органами є неприпустимою: ОАСК

Окружний адміністративний суд Києва по справі №826/8426/17 дійшов висновку, що співпраця адвоката з правоохоронними органами є неприпустимою.

Адвокат, на порушення вимог ч. 2 ст. 275 КПК України та п. З ч. 1 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», був залучений слідчими органами до негласного (конфіденційного) співробітництва з Генеральною прокуратурою України у рамках кримінального провадження, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19.08.2016. Інтерес адвоката до вирішення питань, пов’язаних з ТОВ «Богадар», у позапроцесуальний спосіб та надання коштів був направлений виключно на провокацію до вчинення протиправних дій.

Обставини кримінального провадження свідчать про те, що адвокат протягом тривалого часу на порушення вимог спеціального законодавства постійно співпрацював з правоохоронними органами з метою протиправного підбурювання інших осіб до вчинення злочинів, провокацій підкупу для подальшого викриття правоохоронними органами цих осіб.

Суд зазначив, що адвокат не повинен займатися іншою діяльністю, яка ставила б його в будь-яку залежність від інших осіб чи підпорядкувала б його вказівкам або правилам, які можуть увійти в суперечність з нормами чинного законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність і цими правилами, або може іншим чином перешкоджати вільному й незалежному здійсненню ним адвокатської діяльності.

Раніше ми згадували про те, чи може прокурор замінювати належного суб'єкта владних повноважень.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Валентина Луганская
  Валентина Луганская
  судья Луганского апелляционного суда
 • Леся Федорак
  Леся Федорак
  судья Высшего антикоррупционного суда
 • Зоя Плеханова
  Зоя Плеханова
  судья Закарпатского окружного административного суда
загрузка...