Погоріли на великих хабарах: суд обрав запобіжний захід чиновнику та підприємцю

17:26, 12 апреля 2019
Суд ухвалив рішення про застосування до підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Погоріли на великих хабарах: суд обрав запобіжний захід чиновнику та підприємцю

Слідчі судді Вінницького міського суду Вінницької області 11 квітня 2019 року розглянули клопотання про застосування запобіжних заходів стосовно 58-річного очільника одного із департаментів облдержадміністрації та 50-річного підприємця, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), частиною третьою статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, директор департаменту отримав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду у розмірі 179 500 гривень, що становить 10% від суми, яка була перерахована Департаментом на рахунок останнього, в якості оплати приймання виконаних будівельних робіт.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчі судді ухвалили рішення про застосування до підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, строком на 60 днів. Одночасно суд визначив розміри застави: стосовно чиновника – в сумі 500 тисяч гривень, підприємця – 153680 гривень. У разі внесення застави, підозрювані зобов’язуються виконувати обов’язки, передбачені частиною п'ятою статті 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що суд оголосив про підозру вчителю, який розбещував малолітніх.

Ще стало відомо, що суд обрав запобіжний захід одеському активісту за підпал.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...