У МОН повідомили про ситуацію з підручниками для шкіл

13:15, 13 августа 2020
Цього року за державний кошт загалом надруковано 4 млн 481 тис. 185 примірників підручників.
У МОН повідомили про ситуацію з підручниками для шкіл

Сім областей – Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська та Херсонська ‒ вже отримали 100% нових підручників для учнів 3-х класів. Загалом рівень довезення цих підручників до обласних баз по всій країні станом на 11 серпня складає 88%. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти і науки України (МОН).

Цього року за державний кошт загалом надруковано 4 млн 481 тис. 185 примірників підручників для 3-х класів НУШ (84 назви оригінальних підручників та ще 45 перекладених мовами національних меншин). 

«Підручники надруковані в обсязі 120% від поданих обласними управліннями потреб, 20% ‒ це резерв, який може бути використаний за умови зміни контингенту. Зараз завершується розвезення підручників по областях. Далі доставку підручників з обласних книжкових баз до шкіл має забезпечити вже місцева влада. Процес почався ще 16 липня, і ми про це повідомили обласні департаменти/управління освіти (лист МОН № 1/9-380 від 16.07.2020). Тож вони мають абсолютно прийнятні терміни для виконання цього завдання до 1 вересня», ‒ зазначив в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков.

Слід зазначити, що pdf-версії підручників для 3-х класів уже розміщені у вільному доступі за посиланням

Цього року також за державний кошт надруковані підручники для учнів 7-х класів: 47 оригінальних підручників та 18 перекладених мовами національних меншин. Загальний наклад становить 2 млн 611 тис. 694 примірники.  

На наступний навчальний рік планують друк підручників для 4-х та 8-х класів. Конкурс уже розпочато, він триватиме до 2 березня 2021 року.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у МОН оприлюднили карантинні правила для шкіл.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Дубинко
    Дмитрий Дубинко
    заместитель Генерального директора Государственного предприятия «Информационные судебные системы»
загрузка...