«Жоден інший Президент за всю історію України не здатний був забезпечити це. Окрім Володимира Зеленського», — Корнієнко про Етичну раду

17:10, 23 октября 2021
Перший віцеспікер Корнієнко: «Наша команда забезпечила розблокування найсміливішої реформи – судової. Жоден інший Президент за всю історію України нездатний був забезпечити це. Окрім Володимира Зеленського».
«Жоден інший Президент за всю історію України не здатний був забезпечити це. Окрім Володимира Зеленського», — Корнієнко про Етичну раду

Перший віцеспікер Верховної Ради, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко 23 жовтня оцінив обрання Радою суддів України делегатів до Етичної ради з перевірки Вищої ради правосуддя.

Так, він сказав, що таке «не здатен був забезпечити жоден інший Президент за всю історію України. Окрім Володимира Зеленського».

«Разом з оновленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів це забезпечить реалізацію найсміливішої судової реформи за всі 30 років незалежності.

Жоден інший Президент за всю історію України не здатний був забезпечити це. Окрім Володимира Зеленського.

Решта очільників держави лише намагалися перетасувати суддів всередині системи так, щоб мати особистий вплив на судову систему. Тільки Володимир Зеленський забезпечив реальний інструмент для незалежного оновлення системи», – наголосив він.

«Відтепер зміниться роль міжнародних експертів – тих, хто реально не пов’язаний із суддівськими кланами в Україні, але при цьому достатньо фаховий. Саме їхня оцінка буде вирішальною під час добору кандидатів на посади у Вищій раді правосуддя. Тож у підсумку будуть обрані фахові і доброчесні кандидати на посади.

Завдяки переконливим аргументам і Президента Зеленського, і інших членів команди влади, а також завдяки чіткій політичній волі на реформу – противники реформи програли. Рада суддів виконала свою частину роботи, обравши своїх членів Етичної ради. Міжнародники ще до того були запропоновані, тож Етична рада може розпочати роботу», – звернув увагу перший віцеспікер парламенту.

Як підсумував Олександр Корнієнко, «реалізація судової реформи є не тільки фундаментальним національним інтересом для України, але й зобов’язанням України перед нашими партнерами на Заході, це один з найважливіших елементів нашого руху в Євросоюз і НАТО».

Право ТВ вело пряму трансляцію із засідання Ради суддів, де обирали членів Етичної ради.

«Судово-юридична газета» детально описувала засідання РСУ щодо обрання членів Етичної ради (читайте за посиланням).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Світлана Харченко
    Світлана Харченко
    суддя Київського окружного адміністративного суду
загрузка...